Elektro-Centrum wyróżnione
Elektro-Centrum wyróżnione
Facebook Elektro Centrum Koszalin
+48 94 340 44 44 / Poniedziałek - piątek: 7.00-16.00 sobota: 8.00-13.00
PROMOCJA
AktualnościOfertaPoradyKontakt

Baterie i akumulatorki

Baterie i akumulatorki to popularne i często obecnie kupowane źródła energii. Kupujemy je do : aparatów fotograficznych, latarek, odtwarzaczy MP3, pilotów , mierników czy dziecięcych zabawek. Od ich jakości i wydajności zależy bezpieczne i długie użytkowanie naszych aparatów.

Baterie i akumulatorki TF1 to produkty gwarantujące najwyższą światową jakość, sprzedawane z sukcesem do ponad 24 państw. Produkowane zgodnie z normą ISO 9000 i ISO 14000, przy zachowaniu rygorystycznych standardów. Spełniają wygórowane oczekiwania użytkowników instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Produkty cechuje głównie wysoka jakość oraz długotrwała wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnych cen sprzedaży.

Baterie jednorazowe FOREVER są najlepszym źródłem energii dla wszelkich przenośnych urządzeń.

W zależności od wymagań zasilanego urządzenia, oferujemy Państwu baterie alkaliczne lub węglowe.

Baterie alkaliczne przeznaczone są przede wszystkim do urządzeń intensywnie zużywających prąd, natomiast baterie węglowe do urządzeń , których pobór mocy jest niski i długotrwały. Baterie węglowe idealnie nadają się do: zegarków, pilotów itp. zaś baterie alkaliczne lepiej się nadają do aparatów cyfrowych, PDA, walkmanów, odtwarzaczy CD i MP3.

Akumulatorki to rozwiązanie dla osób ceniących niezawodność stosowanego sprzętu. Pozwalają na długotrwałe użytkowanie sprzętu elektronicznego bez potrzeby wielokrotnej wymiany baterii na nowe. Nowością w ofercie TF1 są akumulatory HYBRA+, które łączą właściwości akumulatora z właściwościami baterii. Ogniwa te są fabrycznie naładowane (tak jak bateria) co sprawia, że można ich używać od momentu nabycia i można je ładować (jak akumulatory). Akumulatory HYBRA+ cechuje małe samorozładowanie, ogniwa po upływie 6 miesięcy są naładowane w 90% , a po roku ok. 85%.

Stosowanie akumulatorków - źródeł odnawialnych - przyczynia się do mniejszego skażenia środowiska .

Niegdyś tysiące ton zużytych baterii i akumulatorów trafiały co roku na śmietnik. Teraz będą musiały podlegać recyklingowi.

TelForceOne Spółka Akcyjna oraz ELEKTRO-CENTRUM KOSZALIN zachęcają państwa do zbiórki zużytych baterii. Sprawi to, iż nie trafią one na wysypisko śmieci, a zostaną poddane procesowi odzysku (składnikami baterii są m.in. nikiel, kadm i rtęć - substancje szkodliwe dla zdrowia ludzi i środowiska). Zbiórka baterii połączona będzie z specjalnym świątecznym 30% upustem od ceny katalogowej na zakup nowych akumulatorków. Szanowni Państwo przynieście swoje zużyte akumulatorki do ELEKTRO-CENTRUM Koszalin ul. Bohaterów Warszawy 4, a otrzymacie w prezencie atrakcyjny rabat.

_
Aktualnosci
01.04.10
W czasie XVI Koszalińskich Targów Budownictwa i Energii Odnawialnej firma Elektro-Centrum została wyróżniona przez prezydenta miasta...
Oferta

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy asortymentu polskich producentów materiałów elektrotechnicznych.

Porady
Domowe detektory
Jak podaje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem ...
-
Należymy do grupy ELEKTRO OMEGA Certyfikat Rzetelnej FirmyPreloaded image