Elektro-Centrum wyróżnione
Elektro-Centrum wyróżnione
Facebook Elektro Centrum Koszalin
+48 94 340 44 44 / Poniedziałek - piątek: 7.00-16.00 sobota: 8.00-13.00
PROMOCJA
AktualnościOfertaPoradyKontakt

Nowoczesne elektryczne ogrzewanie pomieszczeń

Energia elektryczna wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń może stanowić atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania. Firma STIEBEL ELTRON - Polska przedstawia sprawdzone rozwiązania dla naszych domów z wykorzystaniem urządzeń znanych marek: Stiebel Eltron oraz AEG Technika Grzewcza.

Zastosowanie nowych technologii konstrukcyjnych przyniosło rozwiązania w postaci statycznych i dynamicznych pieców akumulacyjnych. Urządzenia te posiadają zdolność magazynowania energii cieplnej w specjalnych wkładach ceramicznych nagrzewających się do temperatury nawet 750°C. Zmagazynowana energia cieplna może być w sposób kontrolowany stopniowo wydmuchiwana z urządzenia ogrzewając pomieszczenie. Piece wykorzystują do ładowania tańszą energię (drugą taryfę)  w porze nocnej i służą zgromadzonym ciepłem w dzień.

Do całorocznego bądź przejściowego ogrzewania pomieszczeń często stosowane są również konwektory. Ciepło rozprowadzane jest przez naturalną konwekcję w sposób równomierny i bezzapachowy. Tam, gdzie pomieszczenia nie są ogrzewane stale lub gdzie musimy szybko uzyskać wyższą temperaturę, np. w łazience, proponujemy szybkonagrzewające ogrzewacze. Ciepło wydmuchiwane jest przez wbudowany wentylator i ogrzewa pomieszczenie w bardzo krótkim okresie czasu do temperatury odpowiadającej chwilowemu zapotrzebowaniu.

Wszystkie opisane urządzenia oprócz doskonałych właściwości grzewczych posiadają bardzo atrakcyjną stylistykę pasującą do rozmaitych aranżacji wnętrz. Szeroki wybór wymiarów oraz mocy urządzeń ułatwia dobór stosownie do obliczonego zapotrzebowania cieplnego oraz wymagań Inwestora.

Zainteresowanych prezentowanymi syste-mami ogrzewania zapraszamy do siedziby ELEKTRO-CENTRUM w Koszalinie ul. Bohaterów Warszawy 4 tel. 094/340-44-44.

Materiały udostępniła Firma STIEBEL ELTRON-POLSKA Sp. z o.o.

_
Aktualnosci
01.04.10
W czasie XVI Koszalińskich Targów Budownictwa i Energii Odnawialnej firma Elektro-Centrum została wyróżniona przez prezydenta miasta...
Oferta

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy asortymentu polskich producentów materiałów elektrotechnicznych.

Porady
Domowe detektory
Jak podaje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem ...
-
Należymy do grupy ELEKTRO OMEGA Certyfikat Rzetelnej FirmyPreloaded image