Elektro-Centrum wyróżnione
Elektro-Centrum wyróżnione
Facebook Elektro Centrum Koszalin
+48 94 340 44 44 / Poniedziałek - piątek: 7.00-16.00 sobota: 8.00-13.00
PROMOCJA
AktualnościOfertaPoradyKontakt

Domofony i wideodomofony w naszych domach

W naszych domach często stosujemy te bardzo pożyteczne aparaty. Obecnie instalowane są w domkach wolnostojących oraz w mieszkaniach w blokach i kamienicach. Wideodomofony w odróżnieniu od domofonów przesyłają oprócz fonii również wizję, co pozwala na optyczną kontrolę i identyfikację osób.

W zależności od wymagań mogą to być proste i popularne aparaty analogowe jak i też rozbudowane systemy cyfrowe, które umożliwiają zarządzanie nowoczesnym mieszkaniem.

Zastosowanie najnowocześniejszej techniki  oprócz podstawowych funkcji domofonu daje nam nowe możliwości oraz upraszcza montaż. Tańsze systemy analogowe wykorzystują okablowanie wielożyłowe  oraz dodatkowe przewody zasilające. Obecnie na rynku dostępne są aparaty cyfrowe  korzystające tylko z jednej pary przewodów.

Wideodomofony mogą mieć formę aparatu słuchawkowego z wbudowanym wyświetlaczem LCD lub panela LCD do zamocowania  na ścianie. Wideodomofony wyposażono w wiele nowych ciekawych funkcji mianowicie możliwość zapamiętywania obrazów z kamery  co pozwala nam odtworzenie do 128 obrazów, bądź możliwość przełączania obrazu z kamery dodatkowej.

Na uwagę zasługuje oferta firmy BTCINO dystrybuowany przez znaną firmę Legrand, gdzie dobierzemy system odpowiedni do wysokich wymagań. Ciekawą ofertę prezentuje firma ORNO z której pochodzi wideodomofon z funkcją pamięci obrazów. Pod względem formy wyróżniają się aparaty firmy Genway. Nowoczesne i eleganckie panele LCD przy atrakcyjnej  cenie stanowią dobrą ofertę. Bardzo ciekawym produktem jest domofon bezprzewodowy LOGISTY firmy Hager. Umożliwia on za pomocą transmisji radiowej funkcje zwykłego domofonu oraz sterowanie dodatkowo np. oświetleniem zewnętrznym w sytuacji gdy nie mamy już możliwości położenia kabla ziemnego. 

Przed zakupem  aparatu trzeba zastanowić się jakie funkcje i jaką technologię zastosujemy ponieważ koszt aparatów wahają się od około 300zł do kilku tysięcy złotych.

To jaką technologię zastosować chętnie doradzimy Państwu  z bogatej oferty.

_
Aktualnosci
01.04.10
W czasie XVI Koszalińskich Targów Budownictwa i Energii Odnawialnej firma Elektro-Centrum została wyróżniona przez prezydenta miasta...
Oferta

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy asortymentu polskich producentów materiałów elektrotechnicznych.

Porady
Domowe detektory
Jak podaje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem ...
-
Należymy do grupy ELEKTRO OMEGA Certyfikat Rzetelnej FirmyPreloaded image