Elektro-Centrum wyróżnione
Elektro-Centrum wyróżnione
Facebook Elektro Centrum Koszalin
+48 94 340 44 44 / Poniedziałek - piątek: 7.00-16.00 sobota: 8.00-13.00
PROMOCJA
AktualnościOfertaPoradyKontakt

Czas na bezpieczną szkołę

Zgodnie z rządowym programem Bezpieczna Szkoła* wprowadzającym monitoring wizyjny w publicznych szkołach i placówkach oświatowych, serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie na tę okoliczność.

Oferta opracowana jest ściśle według wymagań techniczno-sprzętowych określonych w Rozporządzeniu do Uchwały Rady Ministrów i w 100% odpowiada założeniom i normom jakości określonym w Uchwale. Z przyjemnością informujemy także, że w ramach programu Bezpieczna Szkoła, oprócz standardowych porad technicznych, oferujemy Państwu pomoc przy prezentacjach w szkołach i placówkach oświatowych oraz organizujemy bezpłatne szkolenia tematyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą.

Hurtownia ELEKTRO-CENTRUM oferuje  zestawy monitoringu dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W celu uzyskania szczegółów technicznych zapraszamy do siedziby.

*Pełna nazwa: Rządowy program wspierania w zapewnieniu bezpiecznych warunków  nauki, wychowania i opieki w publicznych szkołach i placówkach „Monitoring  wizyjny w szkołach i placówkach” (Uchwała Rady Ministrów nr 156/2007 z dnia 5 września 2007 r.)

_
Aktualnosci
01.04.10
W czasie XVI Koszalińskich Targów Budownictwa i Energii Odnawialnej firma Elektro-Centrum została wyróżniona przez prezydenta miasta...
Oferta

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy asortymentu polskich producentów materiałów elektrotechnicznych.

Porady
Domowe detektory
Jak podaje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem ...
-
Należymy do grupy ELEKTRO OMEGA Certyfikat Rzetelnej FirmyPreloaded image